Özel Tasarım

Özel Tasarım

ÖZEL TASARIM

AHŞAP FUAR STANDI

Firmanızın gücünü onu nasıl sergilediğiniz gösterir. Sizi diğerlerinden ayıran ne kadar özel olduğunuzdur. Özel tasarım ahşap standı çizim aşamasından imalat ve kurulumuna kadar titizlikle takip isteyen ve sonuçlandığında firmanızın kurumsal yapısını sergileyen nazik bir iştir.

Özel tasarım ahşap fuar standı konusunda bünyemizde hizmet veren iç mimar ekibimiz teknik altyapı ve malzeme özelliklerine hakim oldukları için modelleme ve imalat sürecinde kusursuza en yakın sonucu çıkartır.

Sergilediğiniz ürün özellikleri, boyutları, sergileme şekilleri ahşap fuar standı çizimlerine yön verir.

Ahşap Stant Modelleri

Ahşap stand modelleri tamamen şirketlere özgün olarak mimarlarımız tarafınca tasarlanabilen bir fuar stant türüdür. Hazırlanan ahşap stant malzemelerinin bir çoğu özel ölçüde olduğundan dolayı işçilik oranı modüler stand sistemlerine göre daha fazla olmaktadır. Ahşap stant modelleri siparişi için bizlere ulaşabilir ve yapılacak tasarım hakkında firmamızdan hızlı bir şekilde destek talebinde bulunabilirsiniz. Ahşap stant diğer stand çeşitlerine göre daha fazla ilgi ve emek isteyen bir stand türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi bununla birlikte de uzun süreli kullanımlar için ideal olabileceğini söyleyebiliriz. Sizler için ihtiyaç olan ahşap stant modelini tasarlayabilir ve yine kurulumunu en iyi ve hızlı şekilde firmamızca üstlenebiliriz.

Stant Modelleri İçin Doğru Tercih

Stand Modelleri için doğru tercih diyoruz çünkü, hem size özel stand modelleri seçenekleri sunuyoruz hemde uygulamarını itina ile yapıyoruz. Verilen hizmetin veya yapılan işin pozisyonuna özel olarak stant modelleri çıkarmakta olan bir mimarlık firmasıyız. En güzel stand modelleri için senelerdir bir çok firma tarafından sürekli olarak tercih edilmekte olan bir mimarlık firmasıyız.

Özel Fuar Stand Uygulamaları

Belli tarihlerde fuar ve kongre merkezlerinde çok sayıda katılımcının ürün gamlarını ve bu alanlardaki yeniliklerini mevcut kitleler önünde sergiye sundukları ve ziyaretçilerini ağırladıkları, kendilerine has ve stilde tasarlanan mekan çözümlemelerine fuar standı denir. Özel standlar alışveriş merkezleri, şehir meydanları gibi insanların yoğun olduğu yerlerde reklam ve tanıtım amaçlı olarak oldukça yoğun kullanılmakla beraber genellikle fuar sektöründe kullanılmaktadır. Firmaların kendi kimliklerini yansıtacak, ürünlerinin ebat, renk ve türüne uygun şekilde raf ve sergileme alanlarının özel olarak tasarlanıp, fuar stand sergileme alanlarında uygulana bilecek en güzel ve en kullanışlı stant türüdür.

Mdf Lam ve Sunta Lam Stand

Mdf lam ve sunta lam stand, ahşap stant olarakta bilinir. Tercihen mdf veya sunta lam kullanılarak hassas bir mobilya üretimi edası ile, usta ellerden çıkarılarak ahşap stand imalatı yapılır. Fuar stant örnekleri arasında en çok tercih edilen türlerdendir. Genellikle atölyelerde stant imalat işlemi tamamen bitirilir. Sergileme alanında bir lego gibi sadece parçalar birleştirilerek stand yapımı tamamlanır. Bu ahşap stand türü satılık stand sınıfındadır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?